Освітній процес

Дошкільний вік- базовий стан фізичного, психологічного та соціального становлення особистості дитини.

Головна мета дошкільної освіти - виховувати зрілу особистість, в якої сформовані дитячий світогляд, прагнення домогтися успіху, впевненість у собі, почуття власної гідності, емоційна сприйнятливість та вольові риси характеру.

ЗАВДАННЯ НА 2020-2021  навчальний рік

та ОЗДОРОВЧИЙ ПЕРІОД

Враховуючи аналіз освітньої і методичної роботи у 2019- 2020 навчальному році, досягнення і перспективи розвитку ЗДО, педагогічний колектив визначає таке проблемне завдання закладу: «Розвиток творчої індивідуальності дошкільника». Окреслений напрямок роботи вимагає акцентувати увагу на якості педагогічних кадрів. Тому визначено єдину науково-методичну  тему:

«Індивідуалізація процесу професійного становлення педагогів».

Реалізувати  пріоритетні завдання закладу на 2020-2021 н. р.:

1. Сприяти соціальному, емоційному та когнітивному розвитку дітей з         особливими потребами.
  1. Активізувати наочно-образне мислення і творчі здібності дітей засобами STREM-освіти.
  2. Забезпечити реалізацію єдиної лінії наступності змісту дошкільної та початкової освіти в умовах НУШ.
  3. Підвищувати педагогічну культуру батьків вихованців за допомогою впровадження дистанційних форм спілкування.

Очікувані результати:

1. створення адаптивно-освітнього простору, який задовольнить освітні

потреби дитини з порушенням фізичного, інтелектуального розвитку;

2. високі показники рівня засвоєння дітьми монологічного мовлення;

3. формування умінь застосовувати ЛЕГО - конструктор в освітньо-виховному процесі для підвищення якості навчання, ефективності роботи педагога та активності дітей;

4. теоретична підготовка колективу  щодо проектування педагогічного простору для стимулювання  педагогів до самовдосконалення, розвитку їх  творчої ініціативи та збагачення досвіду в умовах інклюзії;

5.заміна репродуктивного способу організації мистецької освітти на креативність, яка базується на синкретичних особливостях мистецтва;

6. наявність   чіткої мотивації  кожного суб'єкта навчання та виховання;

7. високий коефіцієнт включення батьків в освітньо-виховний процес;

8. якісна підготовка дітей до школи;

9. забезпечення дітей  наочними матеріалами для реалізації інноваційних технологій.