II молодша «В» група

Кузьміна С. М.

Асистент вихователя:

Білявська Р.В

Всі найважливіші новоутворення дошкільника зароджуються і спочатку розвиваються у провідній діяльності дошкільного віку –  грі. Ігри мають великий вплив на розвиток і становлення дитячої особистості. Саме в них дитина показує свої найвищі досягнення в плані вольового розвитку, інтелектуальних і творчих здібностей.

Гра посідає чільне місце в системі фізичного, морального, трудового та естетичного виховання дошкільнят. Вона активізує дитину, сприяє підвищенню її життєвого тонусу, задовольняє особисті інтереси та соціальні потреби. Ігрова діяльність впливає на формування довільних психічних процесів: у грі починають розвиватися довільні увага і пам'ять. В умовах гри діти краще зосереджуються, більше запам'ятовують.

Гра є і першою школою волі дитини. Саме у грі спочатку вона виявляє здатність добровільно, з власної ініціативи, підкорятися різноманітним вимогам. Та й сама роль втілює у собі певні правила, завданням, яке розв'язує дитина.

«Гра – це іскра, яка запалює вогник допитливості, цікавості» В.О.Сухомлинський.

Конструктор LEGO на сьогоднішній день є незамінним матеріалом для занять у дошкільних установах. У нашому дитячому садку LEGO використовується практично у всіх видах занять. Широкий вибір цеглинок і спеціальних деталей дає дітям можливість будувати все, що душі завгодно. LEGO - це цікавий матеріал, стимулюючий дитячу фантазію, уяву, формуючи моторні навички.